czwartek, 10 grudnia 2015

Przyjemności

Taka nowa zapowiedź tego co mnie czeka. Zrobiłam małe zakupy na e-dziewiareczce. Realizacja zamówienia trochę trwała, ale poczta bardzo mnie zawiodła. Wybrałam opcję odbiór w placówce UP. Po otrzymanym sms-ie, nie zwlekałam zbyt długo no i pojechałam odebrać swoją własność. Pani w okienku nie była zbyt szczęśliwa, że mnie widzi, a z jej wyrazu twarzy i głosu wynikało: "Czego ty kobieto ode mnie chcesz????", postanowiłam, że się nie poddam. Mówię, więc że skoro paczka jest do odbioru to musi być, a ONA mówi, "ale wczoraj i dziś nie odbieraliśmy żadnych przesyłek i tu jej nie ma". Już miałam wychodzić, ale powiedziałam z uśmiechem "Niech Pani przejrzy sobie kartoniki, które ma Pani na zapleczu, może jednak coś tam jest??" No i co??? No i co??? Była!!! Mała skromna paczuszka, która bardzo mnie ucieszyła:) Więc oto moje skromne zakupy.
Realizacja zużycia niektórych włóczek będzie musiała poczekać, bo niebawem wylatuję na święta do Anglii i czas nie pozwoli na dzierganie. Mam nadzieję również, że wizyta w owym kraju przyniesie mi jakieś dziewiarskie korzyści. W końcu spędzę tam jakieś 11 dni.


A teraz coś co się kręci na przyszłość:)

Pozdrawiam

3 komentarze:

 1. Cudności kupiłas:-) A z Poczta w tym goraym okresie bywa róznie. Ja tez się nieźle natrudziłam, zeby otrzmac swoje zamówienie. Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne skarby :) Nie obraziłabym się na Gwiazdora, gdym znalazła podobne pod choinką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe zakupy :-) Oj jakoś i ja nie bardzo lubię naszą pocztę...
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń